Tryumf naszych uczennic w konkursie sudoku!

Dnia 19 lutego 2015 roku uczennice naszej szkoły- Milena Czarnecka i Sandra Kwiatkowska z klasy III AK- zajęły I miejsce w  kategorii szkół ponadgimnazjalnych w X Zachodnioporskim Konkursie Sudoku na szczeblu wojewódzkim. W kwietniu nasze zawodniczki będą brały udział w finale Mistrzostw Polski w sudoku.

Dnia 11 lutego 2015 roku odbyły się eliminacje szkolne konkursu sudoku Cyfry muszą pozostać samotne zorganizowanego przez panią Karolinę Wołosiuk. Sprawdzano tam umiejętność logicznego myślenia rozwiązując krzyżówki konkursowe. Czterech najlepszych uczniów reprezentowało naszą szkołę  19 lutego 2015 roku w Zespole Szkół Towarzystwa Salezjańskiego  w X  Zachodniopomorskim Konkursie Sudoku na szczeblu wojewódzkim. Grupę pierwszą stanowili  Adam Daraż z klasy IV G i Gabriela Maciejewska z klasy II WSB, a grupa druga to Milena Czarnecka i Sandra Kwiatkowska- obie z klasy III AK. Dziewczyny poradziły sobie znakomicie- zajęły pierwsze miejsce! Zwycięska drużyna weźmie udział w Finale X Mistrzostw Polski w Sudoku, który odbędzie się 11 kwietnia 2015 roku w Pałacu Domaniowskim w Konarach koło Radomia. Gratulujemy zwycięstwa i trzymamy kciuki za nasze dziewczyny!

Autor: Justyna Dębowska-Kowalska