O krok od medalu- szachy

W Szachowych Mistrzostwach Szczecina Szkół Ponadgimnazjalnych  organizowanych przez MOS i XIII LO  drużyna ZSB w składzie:

Gmernicki Michał 3Ba, Hnat  Rafał  1GE, Szeląg  Adrian  3G zajęła IV miejsce - gratulujemy

Halowy turniej o Puchar Św. Jana Bosko - II miejsce naszej drużyny

Piłkarze Zespołu Szkół Budowlanych zajęli II miejsce w XIV edycji Halowego Turnieju o Puchar Św. Jana Bosko rozegranym w dniach 23-24.02.2016r. w hali Zespołu Szkół Salezjańskich przy ul. Ku Słońcu. W turnieju wzięły udział 22 szkoły ze Szczecina i Polic.

Bieg noworoczny

W tegorocznej edycji Biegu Noworocznego XV Memoriału Lecha Korybut-Daszkiewicza organizowanego przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Szczecinie, reprezentacja Zespołu Szkół Budowlanych zajęła dwa trzecie miejsca: w kategorii chłopców i dziewcząt. Indywidualnie w kategorii chłopców zwyciężył uczeń naszej szkoły Krystian Woreta z ID. W kategorii dziewcząt najwyżej została sklasyfikowana Weronika Grotnik z III Ak – piąte miejsce.

Gratulujemy !

Uroczysta gala podsumowująca rywalizację sportową szkół za rok 2014/2015

Być mistrzem sportu…

To znaczy mieć odwagę, wolę walki i marzenia. To jednocześnie żyć w świecie, który wymaga na co dzień wielu wyrzeczeń. To też świat, który kształci charakter, wytrwałość i odpowiedzialność. Uczy pokory i daje radość sukcesu.

To słowa, które rozpoczęły uroczystą galę podsumowującą rywalizację sportową szczecińskich szkół za rok 2014/2015.

Nasze piłkarki niepokonane ZSB–ZS2 4:2

W dniu 19.10.2015 szkolna reprezentacja piłki nożnej dziewcząt zagrała mecz na orliku przy SP 69, piłkarki z ZSB znowu wygrały mecz tym razem ZS 2 było przeciwnikiem, który chciał z nami wygrać.

Srebro dla koszykarzy budowlanki !

W turnieju koszykówki Prawobrzeże Cup, który odbył się na terenie obiektów sportowych Gimnazjum Nr 7 na osiedlu Majowym 23 października, nasza reprezentacja złożona wyłącznie z uczniów klas pierwszych miała okazję skonfrontowania się z najlepszymi drużynami gimnazjalnymi.