Czwartek, 2024-04-18

Jesteś tutaj:
  2. Dla rodziców

Ubezpieczenie uczniów w roku szkolnym 2023/2024

Informujemy, że ubezpieczenie uczniów od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) jest ubezpieczeniem dobrowolnym. Jednak ze względu na fakt, że uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych im. Kazimierza Wielkiego w Szczecinie mają w cyklu nauczania zajęcia praktycznej nauki zawodu, zarówno w szkole, jak i w firmach zewnętrznych, zalecamy ubezpieczenie dziecka od następstw nieszczęśliwych wypadków. Pracodawcy przyjmujący uczniów na praktyki wymagają potwierdzenia ubezpieczenia NNW ucznia.

Rodzic może ubezpieczyć dziecko w dowolnie wybranej przez siebie firmie ubezpieczeniowej.

Poniżej zamieszczamy warianty ubezpieczenia proponowane przez szkołę. Wybór wariantu ubezpieczenia oraz opłata składki odbywa się poprzez stronę www.ubezpieczenia.nau.pl i wpisanie kodu NAU98 lub przez link https://ubezpieczenia.nau.pl/?token=NAU98

Po opłaceniu składki rodzic otrzymuje polisę dziecka na wskazany adres e-mail.

Składkę należy opłacić do dnia 31 października 2023 r.